Liu je zpátky v Ohnivým kuřeti. A rovnou vyrazí Karolínu a Lukyho

Ohnivý kuře II (70) - upoutávka

Že to po návratu z Vietnamu nebude pro Liua jednoduché, to bylo Karolíně i Hany vzhledem ke změnám v bistru jasné. Že to bude ale takhle „na krev“, to nikdo netušil.

Klára stále nevěří Renátě, že chce skutečně pomoci. Po dohodě s dědečkem se rozhodnou, že bude lepší udělat si nějakou pojistku, a na Renátu „nasadí“ Leoše. Těžko ovšem říct, jak to zrovna on se svojí bývalou manželkou zvládne…

Zpátky z Vietnamu

V Luiově bistru to frčí. Po zprovoznění internetových stránek se objednávky jen hrnou a pan Jíša nestačí rozvážet. Luky přijde s tím, že by bylo ideální koupit novou dodávku. Z toho mají ale Karolína i Hany už trochu strach, jako by nestačily ty změny, které už bez vědomí jeho otce provedli. Nikdo navíc netuší, že Liu už pomalu klepe na dveře.

Merylin je smutná z toho, jak dopadla její přehlídka. Nikdo si nekoupil šaty a módní bloggerka ji nehezky zkritizovala. Do všeho se ovšem vloží její věrné kámošky Hobzová a Mlejnková.

Robi to ale vidí trochu jinak, doporučí Merylin pozvat si módní stylistu. Vypadá to, že se blýská ne lepší časy!

Bohatá nevěsta

Manka má dost všech mužů. Do hospody za ní přichází Viktor. Ano, ten Viktor, s nímž do Manka skončila. Překvapivě se ale kolem ní začíná hemžit stále víc a víc mužů a Jardovi už začíná být opět jasné, že za tím asi nebudou jen ty nejčistější úmysly.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek