Liu se opil a prodal Hany! Podívejte se na to v Ohnivým kuřeti ONLINE

Kdepak, alkohol je metla lidstva! Pokud jste neviděli středeční epizodu Ohnivýho kuřete, určitě se na ní mrkněte online. Utéct by vám totiž rozhodně neměla!

Liu přichystal party pro sebe a své vietnamské přátele. Projistotu si ale pozval i Buráka, aby na něj dohlédl. Vietnamské party jsou totiž pověstné nadměrnou konzumací alkoholu, po kterém se pak dějou věci. A i když se Burák snažili sebevíc, nezadařilo se. Liu se "zmastil" jak zákon káže, a co hůř - zaprodal svou dceru Hany.

Ta z toho bude vedle jak ta jedle, ale na scéně se objeví zázračný hrdina. Kdo to je? To se dozvíte v epizodě.

Kromě toho si užijete podvodného šarmu Bedřicha Vyhnálka, stejně jako Renáta, nad jejímiž úsporami se pod vlivem sňatkového podvodníka začíná smrákat...

Také U Slepičků je veselo - Jarda "lítá jako hard na holi" a Rapid přijde s inovativním řešením - do hospody nastrčí svoji šílenou tchyni...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.