Liu zmizel ve Vietnamu! Ohnivý kuře už nebude, co bývalo!

Ohnivý kuře II (57) - upoutávka

Hany se zdálo pozvání jejího otce do Vietnamu podezřelé a její obavy se naplnily. Nyní, když letadlo, kterým letěl, na vietnamské půdě prokazatelně přistálo, se mu nemůže dovolat. Snad si ho ve Vietnamu nenechali?

Karolína zůstává na Liuovo bistro po jeho odjezdu do Vietnamu sama. Rozhodne se proto najít si výpomoc, někoho, kdo má zkušenosti s vařením vietnamských pokrmů a jejich přípravu má zažitou.

Hany je ve stresu, že se tátovi do Vietnamu nemůže dovolat, a dokonce ani nikdo z příbuzných neví, co s ním je.

Vysmátý Slepička?

Jarda Slepička už se vznáší na obláčku zděděných milionů po tetě Růže. Všichni Slepičkovi ale mají zároveň o pohádkovém dědictví mírné pochyby. Jarda si proto zavolal soukromého detektiva, aby ověřil, zda na účtu tety peníze skutečně jsou. Bohužel se přijde na to, že Růža žádné peníze neměla.

Leoš je už totálně na nervy ze soužití s paní Janákovou a Arnoštem, sám si ani nemůže ráno odskočit do sprchy a na toaletu, protože je tam plno. Nejvíc ale Leoše štve Arnošt, který si z jejich farmářského obchodu dělá vlastní show.

Šílený plán

Jiří pokračuje ve svém plánu, jak získat pro sebe Kláru. Opět k tomu využívá Denise, jenže zde vzniká problém. Mike pojal podezření, že právě Denis je stalker a nespouští ho z očí.

Jenže Jiřík má pro Denyho další úkol na doručení zásilky pro Kláru a to, že Denyho Mike sleduje, mu řádně kazí plány. Ale nebyl by to Jiří, aby si opět neporadil.

Poradí si i Burák, když zavolá svému známému, aby pomohl Karolíně vařit v bistru.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek