Luky vytrhne Karolíně trn z paty

Nový kuchař pro Karolínu

Karolína má konečně výpomoc do bistra!

Protože Burák nemohl vidět, jak se Karolína trápí sama v bistru, rozhodl rozhodit sítě mezi své známé, což přineslo kýžené ovoce. Do Janových Lázní proto přijíždí Luky, jeho starý kámoš a cirkusák, který si zrovna dává „oraz“ od kočovného života.

Pro vaření ve vietnamském bistru má ty nejlepší předpoklady – projel křížem krážem celou jihovýchodní Asii a lokální recepty má v malíku, však tam koukal pod ruku těm nejschopnějším kuchařům a pod jejich dohledem se jídla učil vařit.

Tuhle pomocnou ruku seslalo Karolíně snad samo nebe! Jak jim to spolu bude v kuchyni klapat se dozvíte v úterý do 20.15 na Primě v další epizodě Ohnivýho kuřete.

Přečtěte si rozhovor s Rosťou Novákem, která Lukyho hraje:

Jak byste představil svou roli v seriálu Ohnivý kuře?

Z toho, co jsem zatím odehrál, je to kluk, co procestoval kus světa s cirkusem. Baví ho Vietnam, chvíli tam i žil a miluje jejich kuchyni. Zdá se s Burákem, učil se u něho a teď se snaží sbalit jeho holku.

Už jste se s partou z Ohnivýho kuřete znali před natáčením?

S Honzou Dolanským se známe dlouho, my jsme tady v ateliérech točili před deseti lety Bazén, to byla moc hezká spolupráce s Honzou a Kubou Prachařem. Honza se dokonce v tom seriálu jmenoval taky Burák. Takže se známe dlouho a s Honzou velmi dobře. Zakládali jsme spolu Putyku a hráli jsme spolu v divadle. S Kubou jsme dobře napojení a s Betkou jsme se potkali poprvé až tady.

V seriálu budete hodně vařit, vaříte i doma?

Když mi to čas dovolí, tak ano, ale nejsem žádný profík. Jsem schopný uvařit pro svoje tři děti a přežijeme. (smích)

Je vám blízká asijská kuchyně ze seriálu, chutná vám?

Chutná a jelikož mám divadlo v Holešovické tržnici, tak jsem na asijské kuchyni pravidelně poslední tři roky. Ale doma ji nevařím.

Sdílejte článek