Mafián Tom se vrátil ve velkém stylu. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE!

Tom se sice vrátil, ale že by se mu to povedlo, to zase ne… Pokud vám utekla pondělní epizoda, honem se na ni mrkněte tady a teď díky Prima PLAY!

Tom se totiž snažil Anně zabránit, aby se vrátila ke Karlu Tréblovi. Jenže to trošičku přehnal a nakonec to vypadá, že to bude on, kdo bude mít setsakramenstký problém!

Problém má i Jarda Slepička. Jeho sestra i manželka mají rizikové těhotenství, péče o hospodu proto spadla na něho. A i když se mu snaží pomoci jeho nový švagr Ferda, moc to nefunguje…

Naděje začíná svítat Veruně, v cukrárně se totiž objeví muž jejích snů. A protože už dávno zapomněla na to, co cítila k Burákovi, je na nový vztah připravená. Ale je to opravdu tak, jak si cukrářka myslí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.