Malvína je masový vrah! Jak je to možné? Sledujte Ohnivý kuře

Malvína vypadá, že by mouše neublížila, a přitom sama sebe prohlásí za masového vraha a traviče a rovnou na sebe zavolá policisty, protože je nebezpečná okolí. Tohle musíte vidět! Ohnivý kuře už ve středu ve 20.15 na Primě.

Mikeovi pořádně zamotala hlavu návštěva jeho bratra. Že by si nakonec jenom sám vysnil, že ho otec nenávidí? A že by byl opravdu takový loser, jak mu jeho bratr vysvětlil? Překvapivě najde Mike oporu v někom, kým až donedávna pohrdal a vůbec ho neměl rád…

Renáta se rozhodne na Karla Trébla ohledně koupě zatlačit psychologickou taktikou. Moc se jí to ale dařit nebude a dostane mnohem lepší nápad, odklidit ho i se svým manželem z cesty!

A nakonec bude Malvína řešit své černé svědomí ohledně trávení lidí. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.