Malvína s Alešem v Ohnivým kuřeti odhalí zajímavou pravdu o otcovství Ivanky

Aby Malvíně nepřibylo do rodiny další mimino, je schopna čehokoliv. Doslova čehokoliv!

Rorejs se opět stará o Robiho, ačkoliv k případu již přibyl detektiv. I jeho se ale Rorejs snaží proti Robimu „poňoukat“. Protože se ale v Janovkách objevil Sekalův muž, policie začne k případu přistupovat proaktivně a začne Robiho a Merylin hlídat.

Odjezd se nekoná

Robi už toho má dost. Chce si sehnat falešný pas a společně s Merylin frnknout do karibského ráje. Rorejs ale udělá cokoliv, aby mu to překazil. To ale zdaleka není to nejhorší, co se Robimu ve čtvrteční epizodě přihodí.

U Leoše doma je s dvěma Krudenci tuze veselo. Jenže Leošovi už se vším a se všemi dochází trpělivost, protože ve své vlastní domácnosti je páté kolo u vozu.

Podívejte se na upoutávku:

Byt pro Krudence

Sejde se proto se starostou a vyptává se, jak to vypadá s jeho bytem. Ten si sice myslí, že ho chce pro milenku, ale kdepak. Leoš chce do bytu umístit oba Krudence a Janákovou.

Aleš je vedle z toho, že jedna z žen si nechce miminko nechat. I Malvína je z toho vedle. Aleš má ale pro všechno řešení – co kdyby někdo z jeho nejbližších miminko adoptoval? A co kdyby to byli Slepičkovi?

Malvína se proto rozhodne vzít věci do svých rukou a je odhodlaná stůj co stůj dát rozpadlý pár opět dohromady. Zabere ovšem její taktika?

Karolína s matkou se chystají na pohřeb. Podle její matky je Burák jediným pevným bodem v Karolínině životě. Veruna začíná pochybovat, zda s Burákem dělají správnou věc…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.