Manka je nejbohatší nevěsta z Ohnivýho kuřete. Už jí to ale leze krkem

Ohnivý kuře II (71) - upoutávka

Být bohatá nevěsta se může zdát jako sen, Manka v Ohnivým kuřeti se ale přesvědčí o tom, že je to pořádná otrava!

Jana neustále „šije“ do Veruny, aby jí dala podíl z vyhrané finanční částky. Veronika je ale neústupná a její prosby odmítá. Jana se proto rozhodne přejít do protiútoku a Verunu donutit k tomu, aby ji z bytu vykopla. Snažit se bude, seč může, leč tu a tam se to může minout účinkem.

Renáta se v Grandu usídlila v pozici ředitelky hotelu. Denis ani Jolana z toho nadšení nebudou, ale to je asi tak vše, co s tím budou moci dělat.

Ohnivý kuře plné nápadníků

Manka je vynervovaná ze zástupu nápadníků se zájmem o bohatou nevěstu. Jarouš má navíc pocit, že by měla kývnout na Viktorovu nabídku spolupráce a finanční spoluúčasti v jeho projektu. Mance se to ale ani za mák nelíbí.

Liu se opět předvádí v tom nejhorším světle vůči Karolíně a Lukymu. Oba dva už toho začínají mít dost. Jenže Liu se bude chovat jako uražená holka a Luky s Karolínou zvednou kotvy.

Dokonalá nová kuchařka pro Liuovo bistro

Liu si začíná hledat do svého bistra novou kuchařku. Vybere si manželku místního policisty Lukeše, která už má za sebou kurz vietnamské, japonské i thajské kuchyně. Prostě trefa do černého. Nebo ne?

Renáta už má ale rozmyšlený dokonalý plán na převzetí Hotelu Grand. Jestlipak jí její klička vyjde?

To se dozvíte v úterní epizodě Ohnivýho kuřete. Dívejte se na Primu mimořádně od 21.15 po pořadu věnovaném prezidentské volbě Česko hledá prezidenta.

Sdílejte článek