Manka má "pifku" na Kohouta! Mrkněte se na Ohnivý kuře ONLINE

Mance začíná být doma s malým dítětem těsno a chce se stůj co stůj vrátit do hospody.

A jako hlavní důvod si vybere, že je podle jejího mínění nový kuchař neschopný. Ten ale veškerou její kritiku bere s nadhledem a dokonce je ochoten i dát si takové "závody" ve vaření, tedy soutěž i to, kdo z nich udělá lepšího španělského ptáčka, aby se ukázalo, kdo z nich dvou umí lépe vařit. Soutěž dopadne překvapivě, ale ještě překvapivější bude Mančin názorový obrat!

Zapomenuté narozky

Burák bude maximálně řešit Veruniny nastávající narozeniny. Na rozdíl od jejího partnera Pavla, který o nich nemá vůbec tušení. Burák ale jako správný kamarád to Pavlovi nejen řekne, ale dokonce mu dá i svůj dárek, který pro Veroniku má. Jen aby jeho kamarádka nebyla zklamaná!

Zhrzený bratr

Problém řeší i Hany. Ta je naštvená na Martina a chce se s ním rozejít. Ten ale za vším vidí intriky svého bratra a rozhodne se mu ve všech ohledech pomstít. A pozor, tady už se bude hrát vysoká hra i o budoucnost Hotelu Grand...

Sdílejte článek
Štítky rozchod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.