Marika zachrání Mikeovi krk. A ten objeví, kdo je podle něj tajemný stalker

Ohnivý kuře II (56) - upoutávka

Jen se to stane tak nějak podivně a Mike nabyde dojmu, že stalker je Denis.

Mike přestává být spokojený s tím, jak Jiří vede hotel Grand, a zakročí. To ještě více rozdmýchá konflikt, který mezi nimi dvěma je. Zejména Jiří si řekne, že se Mikea musí zbavit. A tentokrát „na to“ půjde přes ženy. Rozhodne se totiž sehnat dívku, která Mikea opět svede a před Klárou kompromituje. Nebude to ale tak snadné, protože Marika je neobyčejně prozíravá a dojde jí, že „tady něco smrdí“.

Liuovi přichází dopis z Vietnamu informující o tom, že jeho matka je vážně nemocná a že by měl co nejdříve přijet za rodinou do Vietnamu. Celá záležitost je ale poněkud podivná. Rodině se nedá dovolat a Hany to přijde příliš podezřelé. Říká si, zda náhodou za informací nestojí konkurenční boj.

Problémové placení

Jolana se od dodavatelů potravin do Grandu dozví, že jim Jiří neproplácí faktury. To je ale zvláštní, protože když se na bratra vytasí s dotazem, toho to akorát popudí a tváří se, že je všechno v pořádku.

Johana se navíc dozví, že se nejedná o ojedinělý případ, ale že má Jiří problém i s tím vyplácet včas peníze zaměstnancům. Co jen se to v Grandu děje?

Slepičkovi se dozvídají, že zemřela jejich teta Růžena. Zejména Malvíny se její úmrtí dotkne, a protože Manka má plné ruce práce s hospodou, pozůstalost musí vyřešit sám Jarda. A ten se dozví věci, zejména při pohledu na výpisy z účtu!

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek