Mezi Klárou a Mikem to v Ohnivým kuřeti začíná skřípat!

Jejich manželství už totiž zdaleka není, co bývalo, a začínají se objevovat první partnerské spory...

Mezi Mikem a Klárou to začíná na pováženou skřípat. Klára vypadá, že je v depresi kvůli tomu, že je Didi pryč. Jejímu stavu vůbec nesvědčí ani to, že se s Mikem rozhodli připravit Didi překvapení v podobě nového pokojíčku. Když se přehrabuje věcmi své dcery, padá na ni logicky ještě větší splín. Její stav dělá starosti i Veruně s Burákem a všichni mají pocit, že by si Klára potřebovala „odfrknout“ od svých povinností. Mike se proto rozhodne Kláru zaskočit dovolenou na Seychelách. Jenže ouha, Klára z luxusního dárku nevypadá vůbec tak nadšeně, jak by Mike očekával.

Grand hledá šéfkuchaře

V Hotelu Grand řeší Radek, kdo bude v Grandu vařit. Nejraději by byl, kdyby vařil Svěcený, když už Dražana porazil v kuchařském klání. O návratu do rondonu ale Svěcený nechce ani slyšet. Má totiž jiné plány – vedením kuchyně pověří Jarku. Ani ta o tak zodpovědnou funkci ale nemá zrovna dvakrát zájem a pozice šéfkuchaře tak padne na Vladimíra. Je to ale dobrá volba? To ukáže čas…

Kohout má morální i alkoholovou kocovinu poté, co strávil noc se ženou nad pětadvacet let, která navíc nebyla ani dle jeho měřítek moc hezká. Aleš se ho snaží povzbudit, ale moc se mu to nedaří. Kohout má prostě depresi, přijde si úplně odepsaný.

Protože začíná mít Aleš o Kohouta strach, svěří se Broňkovi a společně vymyslí dokonalý plán na to, jak Kohoutovi zase zvednout sebevědomí. Broněk po Janových Lázních rozhlásí o své otci velmi zajímavou věc a začnou se dít divy!

Karolína se začíná poddávat své žárlivosti. Má totiž pocit, že je Luky až příliš přátelský k zákaznicím ženského pohlaví. Lukym začne svůj nesouhlas dávat pořádně najevo a dokonce ji napadne, že by se s ním asi měla rozejít.

Ohnivý kuře sledujte ve čvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.