Na Leoše se v Ohnivým kuřeti chystá další pecka od rodiny Janákových

Ohnivý kuře II (68) - upoutávka

Z paní Janákové a Arnošta už má Leoš osypky. Jenže to ještě netuší, co se na něj chystá!

Mezi Burákem a Karolínou to začíná poněkud skřípat. Karolína má pořád dost plnou hlavu Luky, a Burák? Ten chvílemi svoji partnerku nemůže ani cítit. Všímají si toho už dokonce i Mike a Macátko. A navíc je očividné, že tento postoj Burák zastává výhradně ke Karolíně, zatímco k někomu jinému (Veruno?) se chová ale úplně jinak.

Tetička Helenka na cestě

Na Leoše se chystá další nálož Janákovic vypečené rodinky. Teta Helena! A sestra paní Janákové, jakkoliv ji Soňa miluje, je ještě větší „éro“ než sama paní Janáková. Leoš se tedy má na co těšit! Hlavně se obává toho, aby náhodou i tetička nechtěla bydlet v jeho bytě vedle paní Janákové s Arnoštem. Všichni ho ale ujišťují, že Helena je v Janovkách jen na skok…

Leoš bude nicméně za chvíli vyveden z omylu. Noc v jeho bytě totiž stráví nejen teta Helenka, ale dokonce i celá její rodina včetně dvou dětí. To už na Leoše bude moc a přestěhuje se na noc k Robimu. Nakonec mu to ale přinese nečekané možnosti do budoucna!

Soňa je tvrdá

Jenže už i Soně tenhle způsob života pomalu přestává vyhovovat a zachová se nečekaně „nemamánsky“.

Kohouta má kolem prstu dokonale omotaného Alena. Ne že by mu to vyhovovalo, jenže když dluží peníze, nic nenadělá…

Svůdník Denisa

Na Pavlínku v cukrárně čeká zásadní úkol, bude poměrně dlouho sama v cukrárně, protože Veruna má velké pojíždění s rozvozy dortů. A dočká se jednoho nehezkého překvapení!

Veruna jí ovšem s nežádoucími nápadníky pomůže, respektive Pavlínce poradí, jak se bránit. Jedna dobře mířená rána dortem přímo do obličeje, ta odradí každého. Jenže Pavlínka si její radu vezme až příliš k srdci a dort přistane na obličeji někomu zcela nesprávnému.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek