Na Verunu a Buráka čeká v Ohnivým kuřeti velké překvapení od Slávky

Slávka totiž vždy byla a je samé překvapení. Tentokrát to ale vypadá, že si překvapivě nevymýšlí, do Janovek se opravdu řítí její snacha společně s dvěma dětmi.

Slávka píše Veruně a informuje ji o tom, že ji v Janových Lázních navštíví její snacha. Veruně ani Burákovi se nechce věřit, že Slávka nějakou snachu má.

Ale příchozí žena je utvrdí v tom, že tentokrát Slávka nelhala.

Renáta naprosto nestydatě tahá peníze z Milušky. Dělá to ale tak šikovně, že Miluška víc a víc propadá jejímu kouzlu a lžím.

Hajzlík Pája za zády

Byznys Merylin a pana Jíši s jídelními hůlkami se začíná rozjíždět. Vypadá to, že v této oblasti bude Merylin mnohem úspěšnější než v módě. Jako stín se ale opět objeví Pája, který Merylin opět vyhrožuje.

Alena má problém, potřebuje od Kohouta okamžitě vrátit peníze, které jí dluží. Sama totiž během dvou dnů musí splatit sto tisíc dluhů.

Kohout se tedy pokusí peníze sehnat. Jednoduché to ale nebude a pomoc přijde od někoho, od koho by to Kohout v životě nečekal!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.