Největší rvačka U Slepičků v dějinách Ohnivýho kuřete! Dívejte se v úterý

Ohnivý kuře II (55) - upoutávka

Neukázněné hosty se tentokrát nepovede umravnit ani Jardovi ani Mance. To už je co říct!

V Hotelu Grand se chystá velká akce – astrologická noc. Jiří si od ní slibuje nejen navýšení tržeb, ale především to, že jí zaujme Kláru. Zároveň už ale se svojí hrou na stalkera začíná překračovat veškeré meze.

Stalker útočí

Kláru proto dožene přímo na policii. To je přesně to, co Jiřík nechtěl. Ještě že má svého nohsleda Denyho, který pro něj celou situaci zachrání. A chudák Klára bude opět na stalkera sama…

Rapid přivede ke Slepičkům starou známou firmu, Jonáše. Jarda z toho nemá vůbec radost. Naposledy když se Jonáš v hospodě objevil, ji totiž málem celou rozmlátil. Nyní se ale dušuje, že už je „čistý“. Jak tohle dopadne?

Robiho malý kšeftík

Robiho čeká malá „prácička“, má se vrátit ke svému původnímu fochu, tedy kradení a padělání obrazů. Tentokrát má zcizit luxusní obraz. A na celou akci má jen dva dny! Za zády má neustále Rorejse, který cítí svoji šanci dostat konečně Robiho do lochu. Jenže Robi má všechno promyšlené do posledního puntíku.

Karolína má svátek, Burák ho s ní chce oslavit. Ale Karolína mu dá košem a Burák si pomalu začíná uvědomovat, že si s Karolínou vlastně nejsou až tak blízcí, jak si myslel.

Při slavnostní večeři navíc Karolíně prasknou kalhoty a ona se z toho úplně zhroutí. Tohle nebude romantika, jakou si Burák vysnil...

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek