Nový záporák v Ohnivým kuřeti rozvíří vody v Grandu už dnes večer!

Ohnivý kuře II (36) (nová grafika) - upoutávka

Kdepak, kamarádíček Jiřího, to je pořádný kalibr. Johaně je jasné, že Grandu to ku prospěchu nebude, ale nenadělá nic. Její malý bráška jí totiž definitivně přerostl přes hlavu...

Kohouta a Aleše dopoledne doma překvapí dvě dámy mající zájem o Alešovo sperma. Je to Alena, s níž už se Kohout dávno zná, a její kamarádka Bobina.

Slávka je ve stresu ze stavění televizního modelu. Veruna ale tento stres vůbec nesdílí, spíše je ve stresu, že Slávka kvůli soutěži kašle na práci a ona sama tu důležitou moc nestíhá.

Konečně přichází na řadu natáčení soutěže. To se ale moc nepovede, televizní moderátorka jim totiž vystavěný model zboří… Povede se jim nakonec ho celý postavit?

Nový záporák v Ohnivým kuřeti

Za Jiříkem přijede jeho kámoš Deny Vrána, který má nastoupit na místo propuštěného číšníka. Deny ale podle všeho bude pěkný ptáček a o seriózní práci nemá až tak zájem. Spíš si chce pořádně namastit kapsu.

Johana z příchodu Denyho není vůbec nadšená. Ví totiž moc dobře, co je Deny zač. A co je horší, Deny bude ještě házet na Johanu špínu. Vyvstanou z toho velké problémy v Grandu a nakonec to bude muset být Johana, kdo ustoupí.

Kdyby Merylin měla čas, byla by návrhářka. Ale protože čas nemá, může o tom tak maximálně tlachat s Vopršálkovou.

Rorejs se snaží opět „dostat“ Robiho. Jenže tentokrát zajde trochu za hranu toho, co si může dovolit. A místo toho, aby konečně on dostal Robiho, dostane Robi opět jeho!

Sdílejte článek