Obrovské překvapení v Ohnivým kuřeti. Dívejte se v úterý

Ohnivý kuře čeká fenomenální překvápko. Bude se jednat o Pavlínčinu hvězdnou kariéru v muzikálu, Rorejsův triumf nad Robim, nebo snad něco úplně jiného?

Veruna s Burákem mají pocit, že by u nich měli Riky a Niky zůstat, minimálně do doby, než si pro ně přijede paní Hrubešová. Veruně dokonce ani nevadí, že by mu dala peníze coby podíl paní Hrubešové z výhry. Veruně už je jasné, kdo bude mít s vyzněním akce největší problém – samozřejmě, že Jana.

S tím se Jana odmítá smířit a vymyslí na „Hrubeše mladšího“ řádnou habaďúru. Povede se jí nakonec peníze získat zpět? Jednoduché to nebude!

Muzikálová hvězda v Ohnivým kuřeti? Asi spíš ne

V Grandu se objeví Radkův známý, produkční. V Janových Lázních spolu se svojí firmou dělají konkurz na muzikál. A Radka napadne, že by se konkurzu mohla zúčastnit i Pavlínka. Ta je nadšená, její matka to ale vidí trochu jinak. Je totiž přesvědčená o tom, že prostředí showbyznysu je samý hřích a Pavlínku by akorát zkazilo...

Robi se připravuje na den D, kdy vymění u Konopáska falzifikáty obrazů za originály. Do akce se mu moc nechce, ale co dělat, čas se krátí. Robi bude ale potřebovat zaměstnat Rorejse, aby mohl obrazy vyměnit. Simon má ale trochu jinou představu o tom, co to znamená zaměstnat Rorejse než Robi…

Jak to nakonec dopane? Lapí konečně Rorejs Robiho, jak už drahně dlouho prorokuje? Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.