Ohnivý kuře: Anna a Trébl budou spolu šťastní až do smrti. Nebo ne?

Ohnivý kuře (81) - upoutávka

I přes to, co se mezi nimi stalo, je mezi Karlem Tréblem a Annou pořád silné pouto, kvůli kterému stojí za to problémy hodit za hlavu. Jenže má to jeden velký háček… Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Cukrářka Veruna je už připravená najít si nového „chlapa“. Vztah s Burákem definitivně vypustila z hlavy a už prostě cítí, že se někdo nový objeví. Při svých snahách je nicméně spíš k smíchu než k čemukoliv jinému.

Nová láska na obzoru

Muž, který přijde do cukrárny, nabídne Veruně, aby učila na akademii. Ona v tom ale vidí příležitost k něčemu úplně jinému… K celoživotnímu vztahu!

U Slepičků mají trošku obavy, jak Jarda zvládne období, kdy Manka ani Malvína nebudou moci v hospodě nijak pomoci. A i když se Jarda tváří, že všechno zvládne, je nad nebesa jasné, že jednoduché to mít nebude. Ještě že má podporu svého nového švagra Ferdy:

Průšvih na obzoru

U Slepičků je to dost horor, v momentě, kdy Malvína začne rodit, se všechno zhroutí. Ještě, že mají bábu Mašli, která se neohroženě vrhne do vedení hospody!

Anna se kvůli naléhání Toma rozhodne vztah ukončit. Jenže Karel Trébl se po smrti svého nejlepšího přítele rozhodne jednat a užívat si života plnými doušky. Tom ovšem bude jednat taky a všechno málem skončí únosem a tragédií.

Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primu a vše důležité se dozvíte!

Sdílejte článek
Štítky únos nová láska