Ohnivý kuře: Didi dojde všechno ohledně Kláry, Dana i Mikea. A rozhodne se to změnit!

Ohnivý kuře (79) - upoutávka

Lásce prostě neporučíš. A i když se Klára snažila sebevíc rodinu udržet pohromadě, měl její plán velké trhliny. Nakonec si toho všimne Didi a rozhodne se sama jednat. Sledujte Ohnivý kuře v pondělí od 20.15 na Primě.

Renátě je jasné, že je konec. A mrzí ji to! Snaží se s Leošem komunikovat, ale ten zůstává neustále v hotelu a dává jí nepokrytě najevo, jak to mezi nimi vypadá. Aby také ne, vždyť mu přece nasadila parohy! A to už bylo moc i na něj.

Renáta se ale nehodlá vzdát jen tak a přemýšlí, jak se vrátit zpět do rodiny. Mlejnková jí poradí, ať to zkusí přes Trébla staršího. Ale tenhle plán, ten nemá moc šanci na úspěch…

Spokojená Klára a Leoš

Klára se sejde s Leošem a je najednou vidět, jak jsou dcera i otec spokojení. Klára mu konečně přizná, že do Kanady neletí. A Leoš jí na oplátku prozradí, že odchází od Renaty k Soně. Dokonce se Kláře omluví, že se tak blbě oženil!

Didi je jasné, že Klára miluje Mikea. A sice se bojí, že už neuvidí tátu, ale co by pro blaho mámy neudělala. Klára navíc o tom, že do Kanady nejede, musí říct Danovi. A ten to vezme hodně špatně a vytasí se právníky a soudem!

Mlejnková poradí další super plán Renátě: ať zkusí spáchat demonstrativní sebevraždu. Renáta to najednou vidí jako jediné východisko, jak rodinu přihrát na svou stranu. Ale jako každý podvod, ani tenhle nebude bez komplikací:

U Slepičků se objeví Béda – a chce, aby mu Slepičkovi zaplatili pořádný obnos peněz výměnou za to, že nebude vymáhat střídavou péči. Mašle ale vymyslí dokonalý plán – provdat Manku, čímž by Béda ztratil právo na otcovství. A přitom se nachomýtne Ferda!

Sdílejte článek