Ohnivý kuře: Jak dlouho vydrží mít doma Klára Leoše se Soňou? Asi už moc ne...

Ohnivý kuře II (21) - upoutávka

Leoš a jeho partnerka Soňa na nějaký čas bydlí u Kláry s Mikem. Bohužel to ale vypadá, že jejich pohár trpělivosti začíná přetékat. A popravdě, není se čemu divit...

Veronika už překonala stres z Šafáře a už je to zase ona, pohodová a vždy vysmátá cukrářka! I když něco ji trápí. Díky tomu, jak na ni neustále tlačí paní Hrubešová, začíná přemýšlet, jestli k němu necítí něco víc.

Leoš a Soňa bydlí u Kláry s Mikem. Ti už toho začínají mít trošku dost. Klářini „rodiče“ si totiž u nich v kuchyni zřídí improvizovanou sýrárnu.

Klára ani Mike z toho moc nadšení nebudou. Ono totiž kozí mléko trošku zapáchá… Mike a Klára mají pocit, že tu „kozinu“ z domu nikdy nevyvětrají.

Karolína pomáhá Liuovi v jeho bistru. Liu je z ní trošku nesvůj, ale proč asi? Kuchařka je to skvělá a jako žena také atraktivní. A navíc perfektně ovládá vietnamskou kuchyni.

Jen má trošku jiné představy o tom, jak by jeho bistro mělo fungovat. Ideální by podle Karolíny bylo, aby si pořídil vyhřívanou vanu. Jenže Liu si pořád myslí, že lidé ve vietnamském bistru čekají plastové příbory a vietnamskou originalitu.

Jarda na pokraji zhroucení

Jarda Slepička začíná být trošku „na nervy“ – všichni na něj tlačí, aby investoval. Malvína a Mašlíková chtějí novou recepci do pivních lázní, Kohout zase chce nový konvektomat. Jenže peněz není nazbyt. Jako velká záchrana se tedy jeví vydavatel, který přijde s tím, zda Malvína nechce napsat pokračování své knížky.

Veruna se setká s Markem, který jí řekne, že je rád, že se rozešli. To ji trošku položí! A to ještě netuší, co ji s Markem čeká!

Cukrářka se nakonec rozhodne konečně vyřešit situaci s Burákem. A jako na potvoru cestou potká Marka, který se jí vyzná. Jak se mu po ní hrozně stýská a nemůže na ni zapomenout!

Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek