Ohnivý kuře: Jana vyzvoní Karolíně pravdu o Veruně a Burákovi

Ty dva totiž načape při intimní chvilce. A protože chce po své sestře stále peníze z výhry, neváhá a vše řekne Karolíně.

Burák a Veruna už spolu tak nějak chodí. Přistihne je ale Jana. Tohle dobře nedopadne. Jana začne Verunu vydírat. Samozřejmě bude zase chtít peníze za to, aby neřekla Karolíně, co viděla.

Zklamají ho obě dcery

Všechno se dozví jejich otec a spokojený nebude z chování ani jedné ze svých dcer. Co hůř, Jana se skutečně vypraví přímo za Karolínou!

Jarda řeší, že se jeho Slepičkovice nemůže prodávat, protože nemá kolky. Nakonec se mu povede kolky sehnat. Jenže nic nebude, jak vypadá a chudák Jarda skončí v lochu.

Dokonalý šéfkuchař?

Robert Dražan se vrací do Grandu, nabízí Radkovi a Svěcenému, že do Grandu nastoupí jako šéfkuchař. Dražan má ale trochu přemrštěné finanční nároky, které se Radkovi nebudou chtít splnit. Faktem ale je, že jeho nabídka je přinejmenším zajímavá. Jenže Svěcenému se stále nechce, a chce proto uspořádat kuchařský „turnaj“, z něhož vzejde nový šéfkuchař hotelu.

Chudák Kohout

Kohoutův plán s maminkou moc dobře nevyšel. Zůstává stále Aleniným sexuálním otrokem. S řešením nakonec přijde překvapivě Broněk. Alena podle něj potřebuje velké množství kvalitního sexu. Aleš s Kohoutem se chopí akce a rozhodnou se Aleně přivést toho největšího erotomana. To se ale moc nepovede…

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.