Ohnivý kuře: Jardovi se zhroutí jeho bezvadný plán. A bude toho mít až nad hlavu

Ohnivý kuře II (42) - upoutávka

Malvínka nakonec kývla na nabídku dělat velké turné. Veškerá práce a péče o rodinu tak spadne na Jardu, který sice má plán, ten se mu ale zbortí jako domeček z karet.

Veruna stále nesouhlasí s chováním svého otce. To, že dává dceři Janě všechny své peníze, se jí vůbec nelíbí. Nakonec otci Veruna peníze dá. Jenže ono je to všechno možná trošku jinak, než se Veronika domnívá.

Evžen Rorejs zase obtěžuje Robiho. V Hotelu Grand se koná dražba investičních diamantů a Rorejs je přesvědčený, že právě zde Robiho konečně lapne! Robi se ale nenechá vyprovokovat.

Výstava diamantů

Jenže koho diamanty zaujmou, to je Merylin, která nutně potřebuje, aby Robík vyrazil s ní. Rorejs v tom vidí svoji jedinou šanci. Vše ale dopadne tak, jak si to Robi naplánuje, a Rorejs bude překvapivě za hvězdu!

Za Klárou a Mikem má přijet Mikeův otec. Mike navíc doufá, že přijede i s jeho bratrem Martinem. O něm jsou Mike a Klára přesvědčení, že daroval Kláře podivné dárky, v nichž je více než podobná Petře.

Jardovo domácí peklo

Malvína odjíždí na svoji šňůru přednášek. Pořád si ale není jistá, jestli to všichni zvládnou. Jarda má ale opět jeden ze svých plánů:

Plán ale získá povážlivé trhliny v duchu „když se něco může pokazit, pokazí se“. Jardu ale napadne, že nejlepší by bylo, kdyby se Manka dala dohromady s Kohoutem. Spoustu věcí by to ulehčilo!

Didi si všimne, že se v Janovkách opět objeví muž, který ji pronásledoval. Chystá se na oběd do Ohnivýho kuřete. Tam ho Klára s Mikem a Didi „lapí“. A „domnělý úchyl“ jde s pravdou ven – za vším stojí Renáta! Mikea ale Renáta přesvědčí, že onen stalker není. Naopak Mikea ujistí, že jim pomůže pravého stalkera dopadnout.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek