Ohnivý kuře jde do finále. Takový závěr jste nečekali!

Po dvou sezonách se chýlí ke svému konci oblíbený kuchařský seriál Ohnivý kuře. Jak dopadnou spletité osudy partičky z Janových Lázních? Dívejte se ve čtvrtek večer na Primě.

Riky a Niky začínají chodit do školy. Vypadá to, že to trošku naruší pohodový život Buráka a Veruny. Děti je totiž třeba nejen vyzvedávat ze školy či družiny, ale také jim domluvit zájmové kroužky a aktivity. S ničím podobným nemají Veruna a Burák dosud zkušenosti…

Do Ohnivýho kuřete přichází Burákův bratranec, farář Šimon. Mike nechápe, proč. Pak mu to ale dojde. Burák se chce oženit s Verunou! Jen na to jde trochu zhurta…

Klára opět v Ohnivým kuřeti

Mike s Petrou si žijí svůj spokojený život. To ale zatím ani jeden z nich netuší, že v Janových Lázních je opět Klára…

1:32 – 2:35 – Vrkání

Jenže ani Klára o vztahu Mikea a Petry vůbec neví. První noc trávila i svého táty Leoše se Soňou, a ti se jí jaksi o celé záležitosti zapomněli zmínit. Snad se to Klára nedozví při nějaké nepříjemné události…

Co je ale horší, Klára se vrací do Janových Lázní s tím, že se chce k Mikeovi vrátit. Ten, jak má ale Klára pocit, se k ní asi moc vrácet nechce. Je jí moc líto, jak všechno pokazila a jak to všechno dopadlo. Nebo snad má jejich vztah ještě naději?

Slepičkovi mají po ptákách...

Malvína s Jardou Slepičkou se chystají na aukci domu a hospody. Jarda je z celé věci úplně v háji. Co je ale ještě horší, vypadá to, že dům chce v aukci koupit Walda, Slepičkových odvěký rival.

Všichni Slepičkovi štamgasti ale nejsou ze změny majitele nadšení a jsou schopni udělat cokoliv, aby dům, hospoda a lázně nepřipadly právě Waldovi. Jak tedy nakonec dražba dopadne?

To vše se dozvíte v poslední čtvrteční epizodě Ohnivýho kuřete ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.