Ohnivý kuře: Junior požádá Sábu o ruku! A všechno se zvrtne

Renátina lest spojená se svatbou Juniora a Sáby začíná získávat pořádné obrátky! Nejen že přiblíží svatbu kvapem, ale bude muset řešit i otázku cti. Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.

Za Karel Tréblem přijedou opět potenciální investoři. A Renáta z toho bude mít pořádný stres i přes Karlovo ujištění, že se podíl hotelu prodávat nebude. Investor ale nabídne naprosto astronomickou částku. Renáta proto vytáhne nápad se zásnubní večeří. Co ale netuší je, že i Sábina rodina je na tom finančně dost špatně a berou možnost vztahu své dcery s Juniorem stejně jako Tréblovi jako možnost obohacení.

Jarda s Malvínou a Mašlí snovají dál své pekelné plány proti Bédovi, a ohromně se tím baví. Malvína sice pochybuje, jestli to už není „za čárou“. Ale není! Nakonec ale vše odnese Manka…

Mike a Burák přemluví malou lstí Macátka, aby je pustil do Prahy do profi školy vaření. Vezmou s sebou i Kláru s Verunou. A přidá se k nim naneštěstí i Macátko. Toho se ale ve škole vaření takřka zbaví!

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.