Ohnivý kuře: Junior požádá Sábu o ruku! A všechno se zvrtne

Renátina lest spojená se svatbou Juniora a Sáby začíná získávat pořádné obrátky! Nejen že přiblíží svatbu kvapem, ale bude muset řešit i otázku cti. Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.

Za Karel Tréblem přijedou opět potenciální investoři. A Renáta z toho bude mít pořádný stres i přes Karlovo ujištění, že se podíl hotelu prodávat nebude. Investor ale nabídne naprosto astronomickou částku. Renáta proto vytáhne nápad se zásnubní večeří. Co ale netuší je, že i Sábina rodina je na tom finančně dost špatně a berou možnost vztahu své dcery s Juniorem stejně jako Tréblovi jako možnost obohacení.

Jarda s Malvínou a Mašlí snovají dál své pekelné plány proti Bédovi, a ohromně se tím baví. Malvína sice pochybuje, jestli to už není „za čárou“. Ale není! Nakonec ale vše odnese Manka…

Mike a Burák přemluví malou lstí Macátka, aby je pustil do Prahy do profi školy vaření. Vezmou s sebou i Kláru s Verunou. A přidá se k nim naneštěstí i Macátko. Toho se ale ve škole vaření takřka zbaví!

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.