Ohnivý kuře: Karolína a Luky. Je to skutečnost!

Ohnivý kuře II (75) - upoutávka

Mezi těmi dvěma to v Ohnivým kuřeti prostě jiskří, toho si nelze nevšimnout. Teď ale jejich vztah nabral pořádné obrátky. Že by to nakonec nebyl Burák, kdo vztah ukončí jako první?

Marika si dělá neustále vtípky z Macátka a Mikea. Ani jeden z nich neví, jak to mají Marice vrátit. Protože je ale jako sluníčko kvůli tomu, že ji Aleš „pozval na rande“, Mike v tom vidí velkou šanci si z Mariky vystřelit.

Dáša se nedá

Veruna má pocit, že by Jana měla začít chodit na brigádu. S tím se ale Jana odmítá smířit. Když se nakonec naskytne možnost pracovat v Robiho vinárně, rozhodne se i přesto místo vzít. Ani to ale nevyjde, leč nakonec ve vinárně i přes prvotní antipatie získá nečekaného spojence v boji proti Veruně.

Malvína přemýšlí, jak investovat své peníze. Když ji kontaktují dva „vykukové“, sjedná si s nimi schůzku. Ti dva už se vidí s jejími penězi v kapse a kdesi u moře.

Malvína překvapí

Jenže Malvínka se nezdá. Moc dobře totiž ví, že se jedná o známé firmy, které okrádají důvěřivé dobré duše a rozehraje s nimi přímo inspektorskou hru zakončenou nikoliv koupačkou v Karibiku, ale policejními klepety. Tohle prostě musíte vidět!

Vendula má depresi, a chce se proto sejít s Karolínou. Nejraději by, aby přišel i Luky, protože si na pohledného kuchaře dělá zálusk. Celý mejdánek ale dopadne trošku jinak, než kdokoliv zamýšlel. Vendula se řádně opije už zkraje večera a spolu skončí někdo úplně jiný.

Kdo? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek