Ohnivý kuře: Karolína chce vyštípat Verunu z Burákova života

Ohnivý kuře II (31) - upoutávka

Karolína se sama začíná prezentovat jako nová Burákova přítelkyně. Sebevědomí má sice dost, ale dost ji štve, jak blízký vztah spolu Burák a Veruna mají. Rozhodne se proto jejich vztah ukončit. Samozřejmě ale tak, aby to „nevypadalo“.

Veronika dala své sestře a otci týden na to, aby se odstěhovali. Už jich totiž má dost, zejména toho, jak Jana nic nedělá a otec ji ve všem kryje. Poslední kapkou bylo, když dala do zastavárny náušnice po mamince. Tehdy pohár trpělivosti přetekl!

Burák to tak nějak začíná „táhnout“ s Karolínou. Ze společného rána je vytrhne urputné zvonění – sestry od Šimona z fary se přišly poptat, zda by v Ohnivým kuřeti kluci zase nepřipravili velkou párty pro děti z jejich domova. No jasně, že jo!

Karolínu ale začíná štvát, jak Burák stále mluví o „Verunce“… Rozhodne se proto vzít vše do svých rukou a Veroniku tak trochu vyštípat.

Rorejsův plán

Rorejs není vůbec spokojený s vývojem akce „Robi“, tedy umístěním kamer a odposlechů do jeho bytu. Jak vidno, ani Macátko ani Vopršálková by coby tajní agenti neuspěli.

Rorejs ale rozhodne o frontálním útoku, chce se stát součástí Robiho života, vždyť ho má přece chránit. Robi z toho ale není vůbec nadšený…

Marylin se navíc spřáhne i se „slepicemi“ z Janovek Mlenjkovou a Hobzovou. Pro Robiho to bude tedy ještě větší záhul!

Soňa s konečně odhodlá, aby si promluvila se svojí matkou, aby u nich pořád nebydlela. Jenže ouha, paní Janáková si dokonce k Soně a Leošovi objednala postel. Tohle zavání problémem!

Rozpad manželství

Nakonec se ukáže, co je vlastně za problém a proč u nich pořád přespává – její manželství se totiž začíná pomalu, ale jistě rozpadat.

Do cukrárny dorazí produkční z natáčecí firmy. Paní Hrubešová jí totiž namluvila, že její dcera v natáčení nechce pokračovat. Produkční si to tedy rozhodne ověřit po svém. Vyplave ale na povrch, že ji paní Hrubešová prezentovala jako svoji dceru. Slávka toho bude mít hodně co vysvětlovat.

A bude toho mnohem víc, Veronika se totiž dozví, že jim Slávka soustavně ve všem lže.

Veruna má už všeho tak akorát! Slávku vyhodila z cukrárny a nejradši by, aby všichni vypadli z jejího života.

Jak to celé dopadne? To se dozvíte v úterní epizodě Ohnivýho kuřete. Dívejte se na Primě od 20.15!

Sdílejte článek