Ohnivý kuře: Leoš přestává vydýchávat všudypřítomnou paní Janákovou. Jak tohle dopadne?

Sonina maminka je sice velká pomoc pro krám, jenže nebylo právě to, že jim byli rodiče neustále „za zadkem“, důvodem k tomu, aby se Leoš a Soňa odstěhovali do Janových Lázní?

Klára si pořád myslí, že za všemi jejími příkořími stojí Marylin. I Mikeovi už se to zdá trošku „přitažené za vlasy“. Jenže to není paranoia, Kláře chodí dopisy obsahující její každodenní aktivity. Vypadá to, že se na ni přilepil stalker…

Stalking?

Pořád si ale myslí, že je na vině Marylin. Dokonce vše nahlásí i na policii. Podle dalšího dopisu je ale zřejmé, že Marylin autorem dopisů není. Jenže kdo tedy?

Paní Janáková se tak trochu nastěhovala k Leošovi a Soně. Leoš z toho ale moc nadšený není. Paní Janáková ho navíc vyšle pro mléko, než aby byl v obchodě se Soňou. Celkově se u nich doma dobře zabydlí.

Neskutečná drzost

Veruna je pořád naštvaná na svého otce, který dělá dle jejích slov Janě „lokaje“. Jana navíc potřebuje peníze. Vymlouvá se, že jsou na to, aby dojela na zkoušku do Prahy. Pěkně si ale vymýšlí. Když jí navíc otec žádné peníze nedá, protože žádné nemá, odhodlá se k nechutné krádeži. Veronice ukradne památeční šperky a odnese je do zastavárny.

Tajná mise

Rorejs se sejde s Macátkem a Vopršálkovou a předá jim speciální techniku na sledování Robiho. Hlavně paní Vopršálková má důležitý úkol umístit odposlouchávací zařízení do Robiho obýváku. Je to ale úkol složitý…

Do bytu dovede Vopršálková také inkognito Macátka, aby opravil namokřené zařízení. Je však třeba důsledný převlek, paruka a skrytá identita v podobě instalatéra.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek