Ohnivý kuře: Liu chce psát knihu s Kačabou. To se budete divit, o čem!

Ohnivý kuře II (10) - upoutávka

Kateřina alias Kačaba je známá autorka hobby literatury. A takřka všichni v Janových Lázních mají pocit, že mají světu co sdělit. Jediný, koho ale Kačaba bere jako reálnou možnost, je Liu. I v něm se ale dost zmýlí!

Paní Hrubešová těžce „nasazuje“ na Pavla, je jí totiž jasné, že nemá čisté svědomí. I když nemá o jeho nevěře důkaz, je přesvědčená o tom, že pro Veroniku není ten pravý!

Johana se raduje. Zdá se, že bouře už se přehnala a je spokojená se svým novým angažmá v Grandu. Spokojená je i proto, že to vypadá, že její bratr Jiří konečně sehnal práci hlavního provozního manažera.

Slibně vypadající rande

Johana u recepce omylem pokropí pokrmem solidně vypadajícího muže, který se chystá na obchodní jednání. Je to samozřejmě kapitální průšvih. Muž nicméně otočí, když zjistí, kdo ona osoba v kuchařském rondonu vlastně je, a Johanu dokonce pozve na rande!

Rande bohužel překazí Jiří. Ten se úplně rudý vzteky vrátí z údajné nové práce. Nic takového se všem nekonalo. Jiříček totiž přijel pozdě a když se to jeho zaměstnavatelům nelíbilo, tak s nimi samozřejmě vyběhl. Johana nicméně za svým povedeným bratříčkem stojí, ať se děje co se děje.

Mezi Mikem a Klárou to naopak vypadá trošku zle. Mike totiž vůbec na nic nemá čas, a tím méně pak na partnerský vztah.

Holky by si chtěly do cukrárny pořídit novou pec. Bohužel ale na ni nemají peníze a nevypadá to, že by se v dohledné době mělo něco změnit. Nakonec zakročí paní Hrubešová.

Hospoda plná knižních talentů

U Slepičků se zjistí, že Kačaba je úspěšnou autorkou hobby literatury. Každý chce tedy přispět se svou troškou do mlýna. Venca si myslí, že by se bestsellerem mohla stát její kniha o autech, pro Rapida je samozřejmě číslem jedna fotbal. Kačaba z nich ale všech má jen legraci. Také Liu má pocit, že by mohl konečně udělat díru do světa. S tím souhlasí kupodivu i Kačaba. Ale ouha. Ona by se viděla jako spoluautorka vietnamské kuchařky, jenže Liu chce vydávat… klasickou poezii haiku!

Jiří se nakonec ubytuje v Grandu a vypadá to, že se v Janovkách ještě nějakou dobu pozdrží. A to zejména, když se seznámí s Klárou, která mu naprosto učaruje.

Nový spojenec

Paní Hrubešová Veronice řekne, jak se s Burákem snaží dokázat,že je Pavel pěkný ptáček. Verunu to pořádně rozlítí a svou zlost si chce vylít na Burákovi. Ten vše zamlčí a vysvětlí paní Hrubešové, že už s jejími šílenými plány nechce nic mít. V ten moment musí Hrubešová hledat jiného komplice – a najde ho v Macátkovi.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek