Ohnivý kuře: Mike to pěkně "vymňoukl" a strávil noc s Petrou. Co na to Klára?

Ohnivý kuře II (16) - Morální kocovina

Podivná oslava Mikeových narozenin v Grandu měla ještě podivnější závěr. A sám Mike ani nevěří vlastním očím...

Probudí se totiž po noci strávené s Petrou. Má dost velkou morální kocovinu.

Aby také ne! V nastávajícím problému se chystá chopit své šance u Kláry Jiřík.

Mikeův velký průšvih

Klára je naštvaná na Mikea, že vůbec nepřišel domů. Samozřejmě jí dochází, s kým asi tak Mike celou noc byl. Na Mikea ale zdaleka nebude naštvaná jen Klára, také v Burákovi se „vaří krev“. Čistě náhodně na sebe narazí u Liua doma, kde si chtějí spravit chuť po kocovině. Kámoši si všechno vyříkají… Bohužel to ale úplně nedopadne, protože si ani jeden z nich není vědom svých chyb.

Spory nakonec přijde řešit Macátko… A Mike se dozví o tom, že mu jako dárek Burák přinesl Ohnivý kuře podle nové receptury. Johana ho ale vyhodila. To si Mike s Johanou vyřídí! Když se o tom dozví Jiří, chce svoji sestru pomstít. Je to pro něj další dílek do skládačky o tom, jak je Mike hrozný (a proč by to s ním Klára měla okamžitě skoncovat a být raději s ním samotným).

Také Olík má problém

Malvína se snaží působit na Olíka, aby zdravě jedl a trochu zhubl.

Moc se jí to ale nedaří. Olík naopak trpí hlady a nebrání se ani „drobné“ krádeži…

Jarda s Romanem v kuchyni odhalí důvod zmizení kila špeku. Olíka! Malvína se totiž svého syna snaží krmit správně a zdravě, jak je ovšem jasné Jardovi, jeho syn potřebuje pořádné jídlo. Třeba kilo špeku!

Mike se konečně potká s Petrou. A dozví se od ní, že nakonec nic nebylo. Když tenhle kámen spadl ze srdce, muselo to být slyšet až v Praze!

Větší problém, než jsme čekali...

Olíka přivede domů jeho paní učitelka. Prý ve škole krade věci! Jarda je z toho vedle, a rozhodne se pro velkou změnu pravidel. Olík bude pracovat. Jenže jak se ukáže, Olíkův problém tkví v něčem jiném. Šikanuje ho spolužák!

Macátko působí jako mediátor mezi Mikem a Burákem. Bude mít úspěch? A co Klára? Povede se Mikeovi získat zpět její přízeň? V Ohnivým kuřeti si dají nakonec skutečně sraz hokejoví fanoušci. A úplně dobře to nedopadne… I když vlastně, možná ano!

Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek