Ohnivý kuře: Rorejs vyhrožuje Robimu. Ten ale vezme věci do svých rukou

Ohnivý kuře II (32) - upoutávka

Podle Rorejse je ve městě muž, který má Robiho na povel Sekala "sejmout". Protože se ale Robi ničeho nebojí, s tajemným mužem se rovnou sejde!

Otec přemlouvá Veroniku, aby u ní mohli zůstat ještě déle. Veronika je ale neústupná, už je u sebe doma nechce vidět. Do cukrárny přijde neznámý muž, který se po otci shání. Tvrdí, že je jeho dobrý známý a Veronika ho proto pošle k ní domů. Za chvíli ale do cukrárny přiběhne její sestra Jana, a to pořádně nasupená, že muže za otcem poslala. O koho se jedná a proč by se s ním její otec neměl setkat?

Rorejs varuje Robiho, aby pokud možno nevycházel. Ve městě je totiž podle nějak nějaký „Sekalův chlap“. Sekal se totiž chystá na soud a Robi je klíčovým svědkem v kauze.

Tomáš v rukou Robiho

Karolínu neustále dohání její bývalý přítel Tomáš. Už sama neví, jak se ho zbavit. Dokonce si za ní přišel až Liuovi. „Sekalův chlap“ má být ale podle všeho právě Karolínin „ex“ Tomáš! Tedy alespoň podle toho, co Rorejs Robimu tvrdí. Robi se ale rozhodne vzít věci do svých rukou…

Malvína prožívá tvůrčí krizi, po zážitku s Kačabou se jí vůbec nedaří psaní. Proto se rozhodla, že už druhý díl psát nebude. Problém ale je, že už si vybrala zálohu a Jarda šílí z toho, že by se peníze musely vrátit. Rozhodne se proto do psaní opět zapojit Aleše. Jenže Aleš prožívá také zrovna jakousi krizi….

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky exekuce