Ohnivý kuře: Starosta Mlejnek si proti sobě poštve Robiho. A to neměl dělat!

Ohnivý kuře II (35) - upoutávka

Robi je totiž tak trošku mafián, ale to Mlejnek až dosud neví. Teď se má o jeho praktikách možnost přesvědčit...

Leoš už má doslova plné zuby paní Janákové. Rozhodne se proto jednat, je mu totiž jasné, že Soňa se svojí matkou nic nezmění. Domluví tedy schůzku s realitním agentem, který má přinést nabídky na nejlepší bydlení v Janovkách, kam by se paní Janáková mohla přestěhovat. Celý plán poněkud zkomplikuje úraz, který se Leošovi přihodí. Takže to zase nedopadne?

Robiho pokerové večírky začínají vyvolávat problémy. Mlejnek u něj totiž prohrál pěknou sumu peněz, což se nelíbí Monice. Ta donutí svého muže, aby šel za Robim a nechal si od něj peníze vrátit.

To ale Robi samozřejmě důrazně odmítá! Mlejnek mu začne dokonce vyhrožovat, to si ale Robi rozhodně nenechá líbit. Naopak vyrazí do protiútoku, a to se bude Mlejnek ještě divit!

Veruna se Slávkou se snaží připravit na soutěž, kde musí vymodelovat model stavby ze dřevěných špalíčků. Vůbec jim to nejde. Pomoc překvapivě najdou u poslíčka Vojty!

V Hotelu Grand se hodlá ubytovat velká skupina důchodců. Ti mají samozřejmě i o něco vyšší nároky, jenže u Jiřího coby ředitele hotelu narazí. Kdepak, Jiříček ten nikomu nevyjde vstříc.

Všichni hosti se na něj naštvou a bude to Johana, která všechno zachrání. Jiří ji ale pořádně „zpéruje“ a když se jí zastane číšník, dostane od Jiřího výpověď. V Grandu to začíná jít „od desíti k pěti“…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek