Ohnivý kuře: Veruna slaví narozeniny. Jenže Pavlík na to "jaksi" zapomene

Ohnivý kuře II (6) - upoutávka

Vůbec to mezi těmi dvěma je poslední dobou nějak "na pytel". Odloučené bydlení, kdy je Veronika v Janových Lázních a Pavel v Praze, vztahu prostě neprospívá...

Veronika slaví narozeniny. Vzpomenou si na to samozřejmě její dobří kamarádi v čele s Burákem, ale Pavel na její jubileum zapomene. Burák se, aby jeho nejbližší kamarádka nebyla smutná, rozhodne obětovat pro Pavla svůj super praštěný dárek a iluze o „milujícím Pavlíkovi“, který Veruně přesně rozumí je tedy dokonalá.

Pavel je podezřelý

Macátkovi už se ale nezdá, že by měl Burák dál za Pavla řešit každý jeho problém. Když on si prostě nemůže pomoci a nechce, aby Veronika byla zklamaná. Na tom ale Pavel poměrně dobře pracuje. Jak vysleduje paní Hrubešová...

U Slepičků to pořádně vře. Mance totiž začíná být doma s dítětem dlouhá chvíle a chce se stůj co stůj vrátit do hospody. A jako terč svých frustrací a problémů si zvolí nového kuchaře Kohouta, o jehož gastronomii směle tvrdí, že se nedá jíst. Kohout ale rozhozené potěhotenské hormony chápe. Nakonec se ti dva dohodnou, že si spolu dají „mač jeden na jednoho“ – ve španělských ptáčcích!

Pomstychtivý bratr

Skřípe to i mezi Hany a Martinem, a to dokonce tak, že se Hany rozhodne vrátit se do Janových Lázní. Martin si ale myslí, že ji k rozchodu navedl Mike a celkově ho viní ze všech svých problémů. Protože je pořádně pomstychtivý, začne Mikeovi a Kláře systematicky ničit život… A půjde o hodně, protože Hotel Grand bude hledat nového šéfa, a pokud se Martinovi podaří i tady zasáhnout, mohla by celá rodina skončit bez střechy nad hlavou.

Dívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek