Ohnivý kuře vyráží do svého finále

Ohnivý kuře II (67) (rekapitulační) - upoutávka

Již v úterý 9. 1. se na obrazovky Primy vrací populární seriál Ohnivý kuře. Jedná se o poslední řadu této seriálové stálice, a divákům se tak postupně uzavřou osudy jejich oblíbených hrdinů.

Oblíbený seriál z gastronomického prostředí si za dobu svého vysílání vybudoval stabilní diváckou základnu. Příběhy Mika a Buráka spějí v nadcházející sezoně do svého finále.

Diváci se ale ještě mohou těšit na celou řadu zápletek a zajímavých rozuzlení jednotlivých dějových linek. Chybět nebudou ani nové postavy, které dějem řádně zamíchají. Fanoušci se tak setkají například s Pavlou Tomicovou, Oldřichem Navrátilem, Kristinou Svarinskou, Markem Lamborou, Arnoštem Goldflamem nebo Carmen Mayerovou.

„Vše má svůj začátek a konec. Nejinak je tomu také u televizních seriálů. Úspěch Ohnivýho kuřete je jasný, z původně zamýšlených 80 dílů jich je nakonec více než 200. Diváci ocenili a oceňují humor, prostředí, ale i celkové zaměření seriálu. Vaření je v Česku fenomén. Díky Ohnivýmu kuřeti vzniklo několik kuchařských knih, vytvořili jsme hvězdu vietnamské kuchyně, postavu Liua, a v superlativech bych mohl jistě dlouho pokračovat. Scenáristé nepolevují ani v posední řadě, ve které se příběhy našich hrdinů završí,“ slibuje programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

Seriál Ohnivý kuře je zpět již v úterý 9. ledna ve 20.15 na Primě a dále pak pravidelně každé úterý a čtvrtek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.