Ohnivý kuře: Zdeněk Pohlreich bude natáčet videoblog s Macátkem!

Ohnivý kuře II (24) - upoutávka

Zdeněk Pohlreich bude opět perlit v Ohnivým kuřeti. Tentokrát po boku Macátka.

Macátko se utápí ve studu kvůli svému videokanálu a odmítá chodit mezi lidi. Do Ohnivýho kuřete totiž neustále proudí přímo zástupy lidí, kteří se s tím slavným televizním kuchařem chtějí vyfotit. Jenže Macátkova pomoc už klukům v restauraci začíná trošku chybět.

Aleš letí na Mars

Za Malvínou a Jardou dorazí Aleš s prosbou, aby u nich mohl bydlet. Proč? Protože prodal veškerý svůj majetek, aby si mohl koupit letenky na Mars. Ne, nezbláznil se. Opravdu chce letět na Mars a stát se tam prvním kolonistou. Malvínu o střechu nad hlavou žádal již dříve, ta na to ale ve víru povinností zapomněla.

A tak tu tedy stojí Aleš se svým veškerým majetkem připraven se nastěhovat do Mančina bytu. Jenže Manka se do něj po rozchodu s Ferdou vrátila, takže Aleš nemá, kde složit hlavu. Jarda s Malvínou ho nakonec nechají u sebe. Jenže to už asi zapomněli, jak Aleš strašlivě chrápe!

Nečekaná návštěva

Leoš a Soňa i nadále proměňují kuchyň Kláry na domácí sýrárnu. Shodou náhod se u nich v kuchyni setká maminka Soni a Mikea. Všechno se to ale trošku zamotá…

Veruna se konečně rozhodne „rozseknout“ svůj vztah s Burákem. Jenže jí do toho vždycky něco „vleze“. Třeba otec, kterého přes dvacet let neviděla, a sestra, o které nevěděla, že ji vůbec má!

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky rodina vaření Zdeněk Pohlreich