Olík má problém. Krade jídlo a leccos dalšího. Proč? Podívejte se na to v Ohnivým kuřeti ONLINE

Olík byl až donedávna bezproblémový kluk. Časy se ale mění! Pokud jste v televizi nestihli čtvrteční epizodu, podívejte se na ní nyní online.

Malvína se snaží Olíka živit zdravě a lehce, aby trošku shodil. Jarda ale chápe, že chia semínka zrovna nebude to, co jeho synovi šmakuje. Když mu tedy z kuchyně zmizí kilové balení špeku, svého syna v podstatě chápe.

Krade pomůcky spolužákům

Co ale nechápe, když ho ze školy přivede paní učitelka s tím, že Olík ve škole krade. A kdepak jídlo, ale školní pomůcky spolužákům. Jarda ani Malvína netuší, co se s jejich synem děje a Jarda dokonce přikročí k radikálnímu řešení. Jenže nic není černobílé a možná kdyby se se svým synem více bavil, zjistil by, že něco není v pořádku…

V pořádku to není ani mezi Mikem a Klárou. Po nepovedené oslavě jeho narozenin totiž Mike skončil na jednom pokoji se snowboardistkou Petrou. Sice si nic nepamatuje, ale tuší, že tohle zavání průšvihem. Jak se na celou situaci dívá Klára?

A co Burák, která je stále zklamaný z chování svého kamaráda? O tohle se bude muset postarat Macátko!

Sdílejte článek
Štítky krádež domnělá nevěra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.