Proč Rorejs v Ohnivým kuřeti zatkne známou modelku?

Ohnivý kuře II (48) - upoutávka

To se dozvíte ve čtvrteční epizodě, která na Primě startuje ve 20.15!

Po benefičním večeru se Klára snaží sehnat záběry z chodby před Petřiným pokojem, aby obě dámy zjistily, kdo stojí za „kiksem“ se stejnými šaty. Jiří se ale jako slizký had snaží hodit vinu na Petru. Klára mu to ale „nezbaští“.

Jiříkovy intriky

Aby si Klára uvědomila, jak je Mike nespolehlivý (což ve skutečnosti není), poprosí Jiří Denyho, aby Mikea zdržel, a ten nemohl dorazit za Klárou do cukrárny jí pomoci. Jenže partnerství Kláry a Mikea je pevné jako skála a nic jím neotřese. Nebo ano?

Karolína plánuje, jak Buráka představí všem svým kamarádkám na saunovém světě. Burákovi se do celé akce ale moc nechce. Navíc má pocit, že trošku zanedbává Verunu, svoji nejlepší kamarádku. A i za cenu toho, že zalže Karolíně, se rozhodne podpořit Verunu a trochu s ní „zapařit“.

Modelka v Janovkách

Merylin odjíždí z Janovek za svojí kamarádkou, její kamarádku Mlejnkovou to ale trochu naštve, protože byla s Merylin domluvená, aby s ní jela na nákupy. Radost z toho nemá ani Robi, který si moc nepadl do oka s její kamarádkou Gretou. Gretička je totiž typická „modelína“, která je ale na rozdíl od Merylin dost drzá. A to Robi nemá rád!

Greta se navíc snaží Merylin vysvětlit, jak je život v Janovkách ve srovnání s jejím životem v Dubaji a všude po světě nudný. Robi ale ví, že Greta se spíše než proklamovaným modelingem živí eskortními službami. Chce se proto Gretky co nejdříve zbavit a neuhádnete, po kom bude žádat pomoc. Celá věc se ale dost zvrtne...

Chlap pro paní Janákovou

Paní Janáková je pořád sešlá z nastávajícího rozvodu. Leoš vymyslí, že by bylo fajn ji seznámit s nějakým mužem, který by šrámy na její duši zahojil. Soně se ale tento nápad moc nepozdává, ani tak paní Janákové, která jakékoliv nabídky na rande rezolutně odmítá. Soňa s Leošem ale nakonec dojdou názoru, že je třeba se k věci postavit aktivně a vymyslí speciální plán. I tenhle plán, stejně jako plán Robiho, jak naložit s Gretou, se ale trochu vymkne…

Jak to dopadne, to uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v Ohnivým kuřeti!

Sdílejte článek