Radek a Svěcený si pozvou do Grandu Petru. Chtějí ji přetáhnout z Ohnivýho kuřete

Hotel Grand rozjíždí tvrdý konkurenční boj. Tentokrát to ale trochu přehnali.

Rodinka od Slávky je pořád u Veruny s Burákem. Riky a Niky Veruně nadšeně pomáhají v cukrárně, jejich matka naopak pomáhá doma u Veruny a Buráka. Ukáže se ale, že celá rodinka vlastně nemá kde bydlet, proto se v podstatě ubytují u Buráka a Veruny.

Renáta se snaží splašit pro Milušku kondenzátor galaxie. Naštěstí na to má lidi, kteří pro ni stroj vymyslí.

Miluška ale z prvního setkání s kondenzátorem galaxií nebude úplně nadšená.

Konkurenční boj v Ohnivým kuřeti

Buráka trošku štve, že Mike svým chováním odradil Petru, když si s ní rozhodl promluvit o tom, že budou jen kamarádi. A co hůř, Radek Petru dokonce pozve do Grandu na snídani a chce se s ní domluvit na obchodu, aby do Grandu přilákala davy platících hostů. Vypadá to, že Mike udělal kardinální chybu…

Karolíně má přijet otec. Protože má ale Kája sraz s Vendulou, aktivity se chopí Luky a Liu. Vypadá to, že by konečně mohl také někdy někdo přepít Karolínina otce, nikoliv on všechny ostatní.

Svěcený v Grandu řeší ekonomickou situaci v hotelu, má pocit, že tržby mírně klesají. Vymyslí proto velký plán, jak tržby do Grandu navrátit. Radek má ale trochu obavy, aby vše nebylo příliš maximalistické.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.