Řekne konečně Hrubešová Veruně pravdu o natáčení? Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (29) - Trapné vtípky

Paní Hrubešová začíná mít z televizního natáčení pořádné obavy.

Aby také ne, vždyť produkci Veroniku představila jako svoji dceru a Veronice se to nijak neobtěžovala říct. Natáčení se ale blíží a ona ještě stále nesebrala dostatek odvahy, aby cukrářce vše řekla. Naopak už se všemožnými způsoby pokoušela natáčení vyhnout.

Jenže to by ji čekala velmi tučná pokuta k zaplacení. A ani zdravotní důvody moc nevyšly. Bude tedy muset jít s pravdou ven!

Jenže Veruna, ta má teď hlavu plnou něčeho úplně jiného - svojí sestry a otce, kteří se jí natrvalo usídlili v životě. To by jí až tak nevadilo, ale štve ji nedůsledný postoj, který k Janě zastává její otec. Pro Janičku by totiž udělal všechno, Janička nesmí nic uklízet a ani dělat nic, co by ji odvádělo od studia na zkoušky. Jenže Veronika dobře vidí, že Janiččiny zájmy se zdaleka netočí jen kolem studia. Rozhodne se proto vzít její výchovu do svých rukou, což ještě zhorší jejich vzájemné vztahy...

Kohout si postaví kariéru na tom, že Alešovi zprosředkovává potenciální partnerky - matky pro jeho dítě. Jen už jaksi Alešovi zapomene říct, že za to všechno vybírá od dam peníze. To by se totiž Aleškovi nelíbilo.

Pokud vám útenrí epizoda utekla v televizi, podívejte se na ni online!

Sdílejte článek