Renáta dokáže vybruslit ze všeho! Skoro ze všeho. Sledujte Ohnivý kuře!

Velká léčitelka začíná mít velkou potíž. Leoš zjišťuje, že pronájem jeho bytu totiž jeho bývalá manželka neužívá zrovna v souladu s mravními zásadami.

Mike je pořád přesvědčený, že se Klára z Kanady vrátí. A stále odmítá Petru. Ta se ale snaží! Mikeovi navíc konečně dojde smutný fakt, že jeho manželka se už možná nikdy nevrátí. V náruči Petry si ale Mike své rány hojit také nebude, za snowboardistkou totiž přijíždí její bývalý partner, kterém došlo, o co všechno s rozchodem s ní přišel.

Burák zase řeší Rikyho a Niky. S Verunou sice dle jeho slov děti chtěli, ale možná ne tak brzy a ne tak velké...

Pavlínčin super song

Radek se snaží dohodit kšeft Pavlínce, její kapela měla velký úspěch. Ta ale Radka odmítá, nechce se zklamat v něm ani v nikom dalším. Přece nezakládali kapelu, aby si z nich někdo dělal legraci. Když už ale do Pavlíny začne hučet i Veruna, Pavlína se vzchopí a napíše song roku!

Vyskytne se ale problém – kde má Pavlína a její kapela zkoušet, když jí pan farář zatrhne zkoušet „světské“ písničky v kostele?

Leoš se Soňou se snaží dobrat toho, proč si Renáta vypůjčila jejich byt. Naskytne se jim jedinečná šance, když se jejich bistru objeví Miluška.

Leoš se pídí...

Protože ale zjišťovací akce nevyjde, rozhodne se Leoš zakročit a přeruší Renátinu seanci. Ta ale dokáže ze všeho vybruslit. Leošovi ale poměrně brzy dojde, kde je pravda…

Robi začíná mít velký problém s Konopáskem. Vypadá to, že mu starý pán přestává důvěřovat. A chystají se horší věci!

Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.