Renáta je v háji. Béda jí pláchnul s penězi. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Renátka tvrdě dopadla, Béda zmizel do Jižní Ameriky i s jejími penězi, které už asi nikdy neuvidí. Pokud jste neviděli pondělní epizodu Ohnivýho kuřete, mrkněte se na ni teď.

Renáta je nucena vystěhovat se ze svého bytu a vrátit se do Grandu. To je pro ni největší prohra. Jenže nic se nejí tak horké, jak se uvaří… Kamarádka ji zatáhne do dětského domova, aby viděla skutečnou bídu. Na Renátu to ale samozřejmě takhle nezapůsobí. Pak se jí ale vše rozleží a rozhodne se seznámit s osudem dětského domova Věrku, movitou bývalou milenku Bédy. A překvapivě dostane od Věrky nabídku, která se neodmítá…

Liu a Martin budou muset čelit vzájemnému opětovnému spřátelení. Hany totiž odmítá žít mezi dvěma rozhádanými muži a Mike vymyslí skvělý plán, jak donutit ty dva, ať si vše vyříkají.

Také u Slepičků bude veselo, na Manku i Malvínu „to konečně přijde“, a pište si, že to nebude bez komplikací!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.