Renáta na Kláru konečně najde něco špinavého. Anebo ne? Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (15) - upoutávka

Renáta Tréblová se snaží Kláru pošpinit, jak to jen jde. Když už to nevyšlo se sociálkou, pokusí se na to jít přes Didi a vyšťourat, kdo platí Klářině dceři drahá studia. Nakonec se ale možná její snahy obrátí proti ní samotné. Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Jarda Slepička vyráží čím dál častěji na své „spanilé jízdy“ po republice s přednáškami o pivě. Malvína s Mankou si tak musí s hospodou i paní Mašlíkovou poradit samy. Olík pořád sveřepě tvrdí, že ho Mašlíková trápí a terorizuje. A jak se ukáže, na jeho tvrzení asi bude něco pravdy! Že už by konečně jeho máma Malvína uvěřila?

Karel Trébl se rozhodne udeřit na Renátu. Ví totiž moc dobře, že právě ona může za neočekávanou návštěvu sociálky u Kláry a drží tím pádem trumfy v rukou. Rozhodne se Renátu donutit, aby ona sama Kláru pozvala na rodinný oběd, což se její maceše samozřejmě nechce:

V rámci své pomsty Renáta zjistí, že z hotelového účtu odešla poměrně velká částka, a je přesvědčená, že je to kvůli tomu, že Karel Trébl platí své vnučce Didi drahá studia. Jenže ono to bude všechno trochu jinak a návštěvě u Kláry se Renáta asi nevyhne:

Sledujte ve středu ve 20.15 Ohnivý kuře!

Sdílejte článek