Renáta odhalí stalkera. Kláře v Ohnivým kuřeti to ale nijak nepomůže

Ohnivý kuře II (43) - upoutávka

Klára se dojde ještě jednou ujistit za Renátou, že není oním tajemným stalkerem. Převyprávěné od Mikea jí to nestačilo. Renáta ji ale přesvědčí o tom, že v tomhle „prsty“ fakt nemá. Naopak, aby se Kláry a všech zbavila, skutečně jim pomůže stalkera dopadnout. A Renátina taktika přinese překvapivé ovoce!

Paní Janáková už konečně přijala skutečnost, že se rozvádí. Jen Soně to přijde trošku podezřelé. Když ale paní Janáková odjede řešit s manželem rozvod, konečně zůstanou s Leošem chvíli sami, aby probrali důležitá témata, jako je třeba svatba:

A co je ještě horší, pan Janák si našel novou ženu. To paní Janákovou samozřejmě raní. A veškeré myšlenky na vystěhování maminky jsou tytam!

Rorejs má plán, to ale Robi taky

Robi je spokojený ohledně událostí s výstavou diamantů. Rorejs je v novinách prezentovaný jako policejní hrdina a Robi má konečně pocit, že by se mohl Rorejse nadobro zbavit. Protože přece takového šikovného policejního kapitána je pro Janovky škoda.

Rorejs si pořád myslí, že v Janových Lázních zůstane. Jenže kdepak, Robi to má všechno „posichrované“ a Rorejs putuje na krajskou kriminálku:

Karolínina kamarádka ji pořád přesvědčuje o tom, že by měla šupem otěhotnět. S tím ale Karolína zásadně nesouhlasí, s Burákem si chce jen užívat a na dítě nemyslí. Karolínu začíná poměrně štvát blízký vztah mezi Verunou a Burákem. Karolínina kamarádka Vendula ji přesvědčuje, že dítě je jediné řešení, jak si k sobě Buráka připoutat. Pod vlivem Venduly se z Karolíny stane pořádná mrcha!

Sdílejte článek