Renáta stráví v Ohnivým kuřeti noc v posteli Soni a Leoše

Bude totiž simulovat otřes mozku, který jí údajně neopatrnou manipulací s plaňkou způsobí Arnošt.

Burákovi se stále nevrací chuť. Depku z toho už ale nemá, naopak se odhodlá k zásadnímu kroku – požádá Verunu, aby se k němu nastěhovala. Veruna je samozřejmě nadšená, jenže si není jistá, že se může odstěhovat od svého otce a Jany, aby dokázali společně platit nájem.

Pan Jíša je ale přesvědčený, že se k Burákovi nastěhovat musí. „Nastoupí“ proto na Janu, aby mu na nájem začala přispívat. Jenže Janička to udělá úplně jinak!

Vrátí se Klára do Ohnivýho kuřete?

Mike připravuje v Ohnivým kuřeti speciální bůček, má se totiž vracet z Kanady Klára. Jeho manželce se ale evidentně z Kanady zrovna dvakrát nechce.

Renáta utrpí zranění

Arnošt a paní Janáková plánují zvelebení bistra, když ale nosí dlouhé plaňky do dveří, lehce zraní Renátku. Ta má spíš než zranění špinavý kabát, když nicméně zjistí, s kým má tu čest, rozhodne se simulovat otřes mozku a stráví noc v bytě Leoše a Soni, dokonce přímo v jejich posteli. Jen aby se jí to nevymstilo!

Merylin s Hobzovou a Mlejnkovou připravují módní přehlídku. Jak to vypadá, oběma holkám nejde zrovna o to, aby kamarádce pomohly, ale spíš aby se samy zviditelnily.

Problém ovšem je, že lístky na přehlídku si nikdo nekupuje, vyřešit to bude muset Robi. Nejhorší katastrofa se ale ještě chystá…

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.