Renáta vymyslí geniální plán, jak na Kláru. Přes Didi! Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (39) - upoutávka

Ačkoliv Klára Renátu neustále osočuje, že může za její problémy, vypadá to, že tentokrát je v tom její macecha nevinně. Nebyla by to ovšem Renáta, aby opět za Klářinými zády "nekula pikle"...

Veruna řeší problém, který se objevil po „hře na pár“ s Vojtou, Vojta by ji totiž jako přítelkyni rád bral. Jenže Veruna, ta to vidí jasně – jen kamarádi.

Rorejs se pořád snaží vetřít do Robiho soukromí. Moc se mu to ale nedaří. Tentokrát se pokusí do jeho soukromí proniknout skrze poker. Bohužel to ale vůbec neumí, a tak ho to musí chudák Macátko naučit. Jen kdyby ten Rorejs nehrál jako ponocný!

Učit se tedy bude muset nejen s Macátkem, ale i u Slepičků. Jako nejvhodnější plán ale vyhodnotí přizvat si na pokerový turnaj někoho lepšího, než je on sám – Gonzalese!

Leoš už má dost paní Janákové a je odhodlaný pro její „odsun“ udělat cokoliv, co je třeba.

Dokonce zajede i na farmu za jejím manželem. Od něj se ale dozví něco, co vědět nechce – že se plánuje se svou ženou rozvést

Renátino nové angažmá

Renáta v Janových Lázních dohlíží na rekonstrukci dětského domova, kterou jí zadala její zámožná známá. A má pro ni nový džob! Kromě dětského domova chce zrekonstruovat i místní domov pro seniory. Chce, aby došlo k jeho kompletní rekonstrukci a chce, aby na ni Renáta osobně dohlížela.

Aby měla z krku Kláru se Renáta rozhodne tít do živého – sežene člověka, který bude obtěžovat Didi. A „svoji milovanou vnučku“ před ním zachrání.

Přichází pokračování televizní soutěže. Samozřejmě je třeba, aby se jí opět zúčastnil i Veroničin tatínek. To bude zase mela. Tentokrát se budou dělat jitrnice! Jenže cukrářka, Slávka ani Verunin otec netuší, jak se takové jitrnice připravují. Pomoci jim bude muset Burák. A do toho se připlete najednou i Vojta, který se s „rozchodem“ odmítá smířit…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek