Renáta z Ohnivýho kuřete je dokonalá léčitelka. Béda ale souhlasit nebude

Z Renátky se alespoň pro Milušku stala dokonalá léčitelka. Tak dokonalá, že by Béda nejraději pláchnul z Janovek. To se mu ale šeredně vymstí, Renáta se odmítá vzdát svého plánu, jak přijít k penězům.

Mike, Burák a celé osazenstvo Ohnivýho kuřete neví, jak by přilákali nějaké zákazníky. Od doby, co se v Grandu soutěží o motorku, je v Kuřeti prázdno. I přes veškeré snahy to v hospodě vypadá jako před zavřením. Ohnivýmu kuřeti nakonec vytrhne trn z paty nečekaná návštěva.

Béda se začíná dost zamotávat do problému s Renátou. Navíc se bojí toho, že ho Renáta prozradí Milušce nebo že ho někdo i v podobě Lumíra v Janových Lázních pozná a všechno praskne. Jenže to ještě netuší, co se na něj chystá. Tedy co na něj Renáta chystá, když se dozví, že chce i s Miluškou pláchnout z Janovek.

Jarda Slepička lítá jako hadr na holi a v hospodě se snaží zastat i místo kuchaře za Kohouta, který nemůže kvůli zádům chodit. Jenže jak to vyřešit, když Manka na pozici kuchařky rezignovala?

Pohroma u Slepičků v Ohnivým kuřeti

Jardu napadne netradiční řešení v podobě paní Mašlíkové. Té se sice zpočátku nebude chtít, posléze se ale chopí akce. A to budou všichni zírat!

Mezitím se přitom Jardovi nabídne přímo snová nabídka, ač trochu osobitá, na novou kuchařku. Jarda je ale palice dubová.

Verunin otec má drobné finanční problémy, Luky mu proto doporučí odběratele jeho dřevěných hůlek. Protože ale pan Jíša sám nestíhá, vezme výpomoc, a to hned tu nejhorší široko daleko – Baťku! Podaří se celá akce, nebo nebude mít pan Jíša na nájem?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.