Renátě a Juniorovi konečně spadne hřebínek. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (49) - upoutávka

I přes nejrůznější pletichaření to vypadá, že Renátka s Juniorem prostě skončí na běžných místech v hotelu. A budou za to ještě rádi! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Robert Dražan pořád tlačí na Renátu, aby dotlačila Karla Trébla k prodeji hotelu. Jenže Renáta už ví o exitu z dálnice a ani ji nenapadne se hotelu zbavovat. Když už musí trpět na recepci, chce si také z hotelu Grand něco užít. A to „něco“ bude rozhodně hodnotnější, až bude hotový exit z dálnice. Stejně to vidí i Junior, z kterého už je vedle celý personál hotelu, protože svoji práci na place absolutně nezvládá. Oběma navíc hrozí, že pokud svoji práci pro hotel nezačnou brát vážně, končí nejen v hotelu, ale i ve vile, kterou vlastní taktéž Karel Trébl:

Mike a Burák také nezvládají. Do Ohnivýho kuřete se vrátily veškeré kšefty a kluci už ve dvou s jednou posilou v podobě číšníka prostě nezvládají. A kdo jim vytrhne trn z paty? Velmi nečekaná návštěva:

Veruna trošku zavaří Mikeovi tím, že Kláře vyslepičí, že si chce Mikea vzít. To on sice nechce, ale možná to celé dopadne úplně jinak:

Dívejte se v pondělí na Primě ve 20.15 na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Sdílejte článek
Štítky intriky