Riky a Niky utečou v Ohnivým kuřeti od Buráka s Verunou

Burák se totiž před dětmi podřekne a ony získají pocit, že u něj doma nejsou vítané. Utečou proto z domova. Bude Burák schopen je najít, a pokud ano, usmíří se?

Veruna odjíždí na pracovní akci na dva dny. A Burák zůstává doma s dětmi a z jejich přítomnosti úplně nadšený není.

Bohužel se mu ale jedna věc dost nepovede – před dětmi se uřekne, že jsou jedna velká starost. Riky a Niky kvůli tomu utečou z domova. Kde je ale bude Burák honit?

Roman z Ohnivýho kuřete není táta Táni

Broněk žije s Kohoutem a Táňou. Když ho přijede vyzvednout jeho matka, Broňkovi se nechce domů. Jak Broněk, tak Kohoutova bývalá manželka jsou stále přesvědčeni, že Táňa je Kohoutova dcera. Jí se sice nepovede vysvětlit jim opak, ale naopak se od Kohoutovy exmanželky dozvědí zajímavé věci o něm. Že by nakonec na Kohouta změnila názor?

V Grandu se domlouvá velká snowboardová akce. Co původně vypadalo jako velký kšeft, vypadá vzhledem k připomínkám spíš na průšvih. Organizátoři navíc chtějí, aby na akci Radek se Svěceným domluvili živou kapelu. Radka napadne, že by mohla zahrát kapela Pavlínky. Svěcenému se to ale vůbec nelíbí.

Leoš se chce stůj co stůj dozvědět, jak je to s Renátou a Miluškou. Tak nějak odmítá uvěřit tomu, že to všechno dělá Renáta z dobroty svého srdce. Taky že ne. Když ale na Renátu udeří, ta mu to všechno vysvětlí. To bude Leoš koukat!

Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.