Robi vyhodí stylistu Páju a začnou se dít věci. Chudák Merylin!

Pája domluví Merylin skvělou spolupráci se známou stylistkou. Znamenalo by to ale stěhování do Prahy, a to Robi kategoricky odmítá.

Stylista a poradce Pája domluví Merylin setkání se známou stylistkou filmových hvězd a jiných celebrit Renatou Kohoutovou. A nejde jen o setkání, Kohoutová chce s Merylin podle Pájových tvrzení spolupracovat. Znamenaly by to ovšem otevřít obchod v Praze, a tím pádem stěhování do Prahy. Merylin je nadšená!

Kariéra Merylin v Ohnivým kuřeti se blíží konci

Robi ale už méně, protože jemu se momentálně kvůli vlastním kšeftům z Janových Lázních ale vůbec nechce. Na Páju proto trochu „naklekne“ a chce ho donutit, aby spolupráci s Kohoutovou a stěhování do Prahy zrušil. To ale Pája odmítá a Robiho ve vyhrocené debatě vyhodí a odmítne mu dál platit. Kdyby jen to, dokonce mu začne vyhrožovat.

Když si to všechno Pája celé promyslí, za Robim přijde ještě s poslední nabídkou, spolupráci s Merylin nechce totiž ukončit. Robiho tím ale tak popudí, že s ním skoro vyrazí dveře. Uražený Pája ale přislíbí, že Merylin zničí. Nebo alespoň její kariéru.

A opravdu se v tomto ohledu začne angažovat. Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.