Šafář je pěkný zmetek. Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře a dozvíte se, proč!

Čtvrteční epizoda byla ve znamení velkých a dramatických odhalení. Pokud jste ji neviděli v televizi, neměli byste si jí nechat ujít!

Paní Hrubešová a Burák měli ohledně Šafáře jasno už delší dobu. Veronika jejich náznakům stála odmítala uvěřit, nicméně časem pochybám také podlehla. Ještě více ji v tom utvrdilo, když dort, který připravovala údajně pro Pavlova kolegu, našla na internetu jako narozeninový dort jiné dívky.

Nevěru vysvětlil, ale...

Pavel sice vše umně vysvětlí, jenže s stane, co se stát nemělo (a nebo pro důstnojnost Veroniky mělo) - Veronika přistihne Pavla v Hotelu Grand "in flagranti" s jinou ženou!

Pohoda ve vztahu začíná končit i u Kláry s Mikem. Mike se neustále tváří, jak je zavalený prací, přitom ale dost času tráví se snowboardistkou Petrou. Společný čas navíc Kláře zamlčuje...

Kačaba "jede"

U Slepičků to začíná doslova vřít. Jarda nemůže kvůli bolavým zádům chodit, Kohout proto musí zastat práci za pípou i v kuchyni zároveň. Kačaba proto vymysí plán, který Jardu téměř položí - hospodu si vezme na starost ona sama. Ani protesty nepomohou, podle Malvíny je to skvělý nápad!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.