Seznamte se se Sábou, nápadnicí Juniora!

Možná o tom ještě nevíte, ale v Janových Lázních vzniká nový prominentní pár: Junior a Sabina! Přečtěte si rozhovor s hereckou představitelkou Sáby, Anežkou Rusevovou.

Hrajete dcerku z lepší rodiny, kterou by rodiče rádi výhodně provdali, a to za syna Tréblových.

Rodiče si dost slibují od možnosti, že by se Sabinka vdala za Leoše Trébla Juniora. Tak jí dotlačí do dost zvláštního vztahu a jak už to tak bývá, dost podstatnou roli v něm budou hrát peníze. Ona si chudák holka myslí, že Junior ji miluje, ale on je hajzlík a jen nástroj své matky. Vztah se Sabinou je pro něj noční můra. Zato Sabinka je, co se týče vztahů, dost naivní a navíc není ani nijak prudce inteligentní. Jejím velkým koníčkem je móda, ale netuší, že vůbec nemá vkus. Její módní kreace jsou proto často dost šílené. A většinou se celá obléká v růžové barvě. Stejně tak obléká i psíka, kterého v rámci role má. Musím říct, že scény s tím psíčkem jsou hodně vtipné.

Vy sama máte psa?

Mám doma erdelteriéra Querryho. Psy miluju, i proto jsem ráda, že mám při natáčení psího parťáka.

Jaký máte vztah k vaření?

Vařím docela ráda, beru to jako odpočinkovou činnost, u které si krásně vyčistím hlavu. Vařím od všeho něco a ráda zkouším i nové recepty.

Na jaké oblíbené jídlo a kam si ráda zajdete?

Vždycky si pochutnám na dobré pizze a italské kuchyni, mám ale ráda i tu českou. Jako dítě jsem ráda chodívala na biftek s holandskou omáčkou do restaurace, která už ale neexistuje. Na biftek či steak si ráda dojdu i dnes.

Na koho z kolegů jste se v seriálu obzvlášť těšila?

Rodiče mi tu hrají Zdeněk Mahdal a Regina Řandová, Zdeňkův hlas znám samozřejmě z dabingu, léta daboval i s mým tatínkem. Ale s ním i s Reginou se osobně při práci potkávám poprvé. Mám radost, že mám poměrně dost scén se Simonou Babčákovou, protože ona je zkrátka zábavný člověk a skvělá herečka. Ale scény s psíkem, když máme třeba rande s Davidem Gránským, který hraje Juniora, mě taky moc bavily.

Hrála jste někdy podobnou postavu, jako je Sabinka, i na divadle?

Ano, ještě na DAMU, ve hře Woodyho Allena „Central Park West“, jsem hrála jednu newyorskou paničku, která byla taky hloupější a okázale se oblékala.

Kde v divadle vás teď můžeme vidět?

Spolupracuju s nezávislým divadelním souborem Tygr v tísni, který hraje ve Vile na Štvanici a momentálně hostuju v Divadle Bez zábradlí, kde zkoušíme inscenaci Mnoho povyku pro nic, která bude mít premiéru 20. května. Od září budu v angažmá v Městském divadle v Kladně.

Sdílejte článek
Štítky rozhovor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.