Sledujte Ohnivý kuře v předpremiéře v sobotu 5.3. a pak každé pondělí a středu

Startujeme v sobotu 5. března ve 20.15, kdy uvidíte Ohnivý kuře v předpremiéře. Na další epizody se pak se těšte vždy v pondělí a ve středu večer, od 20:15 na Primě!

Na koho se můžete už od 5. března od 20:15 na Primě těšit?

Seriál Ohnivý kuře rozehrává svůj děj v hned několika odlišných gastronomických prostředích. Ústřední dvojkou je Mike a Burák, dva kluci, kteří se ani nenadáli a ocitli se najednou ve vězení. Nyní, když je z lochu konečně propustili, se vydávají do Janových Lázní, kde Burák zdědil po strýci restauraci. Jenže jelikož byl strýc těžký alkoholik, nezanechal podnik ve zcela použitelném stavu. Burák vlastně podědil ruinu a bude jen na něm a jeho kámošovi Mikeovi, jak se k tomuto nelehkému úkolu postaví. Sukničkáře Mikea hraje Jakub Prachař, jeho věrného kumpána Buráka Jan Dolanský.

Protože Mike nenechá žádnou sukni v klidu, je jasné, že ho budou první zajímat ženy. Právě proto mu doslova uhrane místní cukrárna, kterou vede energická Klára a její kámoška Veronika, která je sice tak trošku drbna, ale v jádru je to hodná holka. A jaké dámy osazenstvo kavárny ztvárňují? Role Kláry připadla Kristýně Leichtové, Veroniku hraje Lucie Polišenská.

Janovy Lázně nejsou žádné maloměsto, nesmí tu proto chybět také luxusní hotel, v tomto případě Hotel Grand. Rodinné vztahy majitelů hotelu už však zdaleka tak luxusní nejsou. Petra Štěpánka coby dědečka Trébla, typově prvorepublikového restauratéra, se o hotel snaží připravit jeho snacha Simona Babčáková, za vydatné pomoci svého manželka Josefa Poláška a vykutáleného synka David Gránského. Tréblovi jsou prostě famílie k pohledání! Jejich podnik drží nad vodou hlavně skvělý kuchař Sváťa (Luděk Sobota) a parta „na place“ v čele s krásnou Soňou (Barbora Seidlová).

Jejich opakem jsou Slepičkovi, rodinka, která společně vede restauraci jak jinak než U Slepiček. Manka (Lenka Krobotová) je rázná žena, která se snaží sjednat pořádek v rodině i v hospodě, ale moc se jí to nedaří. Její bratr (Michal Suchánek) je totiž pořádný snílek, jehož největším snem je vlastní pivovárek a pivo, a jeho manželka Malvína (Linda Rybová)? Ta má hlavu stále v obláčcích. Ještě, že je Manka osoba duševně silná, že všechny problémy ustojí. Jediný, koho občas „nevydýchá“ je Libuše Švormová alias bytná Mašlíková, Tahle jedubaba vlastní dům, kde mají Slepičkovi pronajatou hospodu a háže jim všem ustavičně klacky pod nohy.

Sdílejte článek
Štítky premiéra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.