Sledujte Ohnivý kuře v předpremiéře v sobotu 5.3. a pak každé pondělí a středu

Startujeme v sobotu 5. března ve 20.15, kdy uvidíte Ohnivý kuře v předpremiéře. Na další epizody se pak se těšte vždy v pondělí a ve středu večer, od 20:15 na Primě!

Na koho se můžete už od 5. března od 20:15 na Primě těšit?

Seriál Ohnivý kuře rozehrává svůj děj v hned několika odlišných gastronomických prostředích. Ústřední dvojkou je Mike a Burák, dva kluci, kteří se ani nenadáli a ocitli se najednou ve vězení. Nyní, když je z lochu konečně propustili, se vydávají do Janových Lázní, kde Burák zdědil po strýci restauraci. Jenže jelikož byl strýc těžký alkoholik, nezanechal podnik ve zcela použitelném stavu. Burák vlastně podědil ruinu a bude jen na něm a jeho kámošovi Mikeovi, jak se k tomuto nelehkému úkolu postaví. Sukničkáře Mikea hraje Jakub Prachař, jeho věrného kumpána Buráka Jan Dolanský.

Protože Mike nenechá žádnou sukni v klidu, je jasné, že ho budou první zajímat ženy. Právě proto mu doslova uhrane místní cukrárna, kterou vede energická Klára a její kámoška Veronika, která je sice tak trošku drbna, ale v jádru je to hodná holka. A jaké dámy osazenstvo kavárny ztvárňují? Role Kláry připadla Kristýně Leichtové, Veroniku hraje Lucie Polišenská.

Janovy Lázně nejsou žádné maloměsto, nesmí tu proto chybět také luxusní hotel, v tomto případě Hotel Grand. Rodinné vztahy majitelů hotelu už však zdaleka tak luxusní nejsou. Petra Štěpánka coby dědečka Trébla, typově prvorepublikového restauratéra, se o hotel snaží připravit jeho snacha Simona Babčáková, za vydatné pomoci svého manželka Josefa Poláška a vykutáleného synka David Gránského. Tréblovi jsou prostě famílie k pohledání! Jejich podnik drží nad vodou hlavně skvělý kuchař Sváťa (Luděk Sobota) a parta „na place“ v čele s krásnou Soňou (Barbora Seidlová).

Jejich opakem jsou Slepičkovi, rodinka, která společně vede restauraci jak jinak než U Slepiček. Manka (Lenka Krobotová) je rázná žena, která se snaží sjednat pořádek v rodině i v hospodě, ale moc se jí to nedaří. Její bratr (Michal Suchánek) je totiž pořádný snílek, jehož největším snem je vlastní pivovárek a pivo, a jeho manželka Malvína (Linda Rybová)? Ta má hlavu stále v obláčcích. Ještě, že je Manka osoba duševně silná, že všechny problémy ustojí. Jediný, koho občas „nevydýchá“ je Libuše Švormová alias bytná Mašlíková, Tahle jedubaba vlastní dům, kde mají Slepičkovi pronajatou hospodu a háže jim všem ustavičně klacky pod nohy.

Sdílejte článek
Štítky premiéra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.